8/03/2017

Prečo som s blogovaním skončila a znova začala

Po roku a pól sa mi tento článok píše rovnako ťažko ako môj úplne prvý článok. Ale to sú tie začiatky a v mojom prípade znovu-začiatky. Pri takýchto znovu-začiatkoch sa sama seba pýtam, prečo som vlastne skončila, keď som sa k tomu s odstupom času opäť vrátila. A možno to rovnako zaujíma aj niekoho z Vás. Už na začiatku by ste mali vedieť, že som sa k blogovaniu vrátiť neplánovala.

Fotka zo Šarišského hradu
Napriek tomu, že ma to bavilo, napriek tomu, že túto komunitu mám stále veľmi rada, napriek tomu, že som mala v pláne rozbehnúť nové rubriky, napriek tomu... Tak prečo som potom skončila?


Bolo to pre môj vnútorný pocit, že to flákam, že nemám dostatok času. Že články, ktoré zverejňujem
nie sú také, aké by som ich chcela mať, aké by som ich vedela urobiť... (Myslíte, že mám nábeh k perfekcionalizmu? ☺ ) Že som sa hnala za zhliadnutiami blogu a vecami o ktoré mi pôvodne nešlo. Preto som skončila a preto som opäť tu! A teta... vraciam sa k pôvodnému plánu, s ktorým som zakladala tento blog. Robiť veci pre radosť! 
Uvedomila som si, že som určité veci robila, len preto aby boli. A to sa mi neskutočne prieči! Nielen pri blogovaní, ale i v živote. Rada robím veci dôsledne, rada sa hrám s drobnosťami a aj maličkosti musia byť dokonalé, alebo aspoň mať blízko k dokonalosti. Asi ste už vytušili, že ja som tá, ktorá mala vždy napísanú domácu úlohu, ktorá na dohodnuté stretnutia nemešká a aj tá, ktorá neznáša, že musí čakať. To som ja.
Dúfam, že sa mi tieto vylepšenia, ktoré mám zatiaľ len v hlave, podarí uskutočniť a Vám, mojim milým čitateľom, sa budú čítať jedna radosť!


PS: ak by ste o mne chceli vedieť viac nájdete ma aj na
Instagrame a taktiež na Databáze kníh. ( Môj profil sa vám zobrazí po kliknutí na sociálnu sieť ;) )

Na záver by som Vám chcela popriať krásny deň ☼ a nájdite si čas robiť veci len tak pre radosť!

Cloe

2 komentárov:

O 6. augusta 2017, 3:16 , Blogger Mony povedal(a)...

Vítam ťa späť v knižnej blogesfére, tej najlepšej komunite na svete :D Tak sa teším, že sa nám vraciaš a že si našla zmysel, prečo chceš opäť blogovať ^.^ Prajem ti mnoho inšpirácie a už sa nesmierne teším na tvoje články♥♥♥ Maj sa krásne a prajem i veľa radostí :D

 
O 6. augusta 2017, 14:04 , Blogger Cloe povedal(a)...

Ďakujem, veľmi pekne Mony! Tvoje slová ma vždy potešia ♥

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov