12/06/2015

♫Knižný advent♫ 1Vianoce sa nezadržateľne blížia, čo je len dobre, keďže mám tieto sviatky veľmi rada. Aj keď bez typického predvianočného zhonu sa to asi nezaobíde :)  Dokonca som tento rok nejak obzvlášť Vianočne naladená. Keď som našla tento projekt (odkaz, kde nájdete podrobné informácie o projekte nájdete v pravo na bočnej lište), musela som sa doňho zapojiť! Aj keď sa bojím, že keď je niečo pravidelné a k niečomu sa zaväzujem, tak ja to nebudem stíhať a všetko sa tým pokazí.... Teraz mám toľko povinností, že je to aj dosť možne. No ja sa budem skutočne veľmi nažiť, aby som tieto články vydávala načas!

Už máte premyslené, čo by ste chceli pod stromček? Ja musím, neskromne prehlásiť, že už mám jasnú predstavu. Ale moja predstava zostáva každoročne len predstavou, teda aspoň z časti. Milujem prekvapenia a tak rodičom prezradím len pár vecí, čo podľa môjho, znovu opakujem, neskromného názoru skutočne potrebujem a ďalej čakám na prekvapenie. 
Každý rok dostanem pod stromček knihu, aj keď posledný rok som si aspoň jednu musela vymodlíkať, lebo hrozilo, že nedostanem žiadnu! Nakoniec som dostala dve! Ak sa čudujete, ja nie som s tých , ktorý na Vianoce dostanú väčšiu hromadu kníh, ako sú oni sami.


Tento rok som si napísala menší zoznam kníh, ktoré by som rada dostala.( Naozaj je malý, pretože do poslednej chvíle, nebýva konečný :D )Tak to je môj zoznam. Predpokladám, že všetky tieto knihy poznáte, preto k nim nebudem písať žiadne ďalšie informácie. 

A čo Váš knižný zoznam? Je dvakrát tak dlhý ako môj? Dúfam, že máte rovnako Vianočnú náladu a že si ju aj patrične užívate! Lebo Vianoce budú len také krásne aké si ich Vy urobíte!Vaša Vianocami žiariaca
Cloe

Menovky:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov