11/13/2015

Najnovšie novinky

Ahojte! Vítam Vás pri ďalšom článku.

 Určite ste si všimli, že moja aktivita s príchodom školského roka dosť ochabla. Nie je to tým, žeby ma blogovanie už nebavilo, to naozaj nie. Avšak, teraz už mám viac povinnosti, čo určite chápete ;) Pravdepodobne to nebudem môcť nejak viditeľne zmeniť. Napriek tomu dúfam, že môj blog sem-tam navštívite a neodsúdite ma za moju neaktivitu. :)

Ale o tomto som naozaj písať nechcela! Len to sem nejak priblúdilo:D Zas odbočujem! 

Na facebooku som Vám včera sľubovala článok s niekoľkými novinkami. A sú to také novinky, ktoré si nový článok rozhodne zaslúžia! Veľmi sa z nich teším a ani neviem z ktorej viacej, asi z oboch súčasne... a veľmi.

Prvou novinkou je... poprosím fanfáry... že sa mi podarilo vybaviť si brigádu v kníhkupectve Panta Rhei!... jéééj ruky horééé... :) Prvý krát nastupujem do práce v nedeľu a veľmi sa teším. Ocko sa smeje, že ma nebudú môcť z tej práce vyhnať :D


Druhou vecou, ktorá na prvú novinku trochu nadväzuje je, že pri príležitosti podpisu zmluvy som si jednoducho musela kúpiť novú knihu! 
Tou novou knihou je Fangirl od Rainbow Rowell... jéééj!
Ktorá je dokonca v angličtine! Ja som ešte knihu v angličtine nečítala, ale vravela som si, že raz s tým začať treba. Už som aj nakukla na prvé stránky a nevyzerá to na ťažkú angličtinu, tak uvidím. ( Keďže som sa neskoro spamätala, nestihla som knižôčku odfotiť ešte za denného svetla, takže tu máte len obrázok, ale keby ste sa chceli pozrieť priamo na MOJU, tak ju nájdete na facebooku... niekedy... po tom čo ju odfotím ...samozrejme :D )
Avšak čítať ju začnem až po dočítani môjho milovaného Měděného jezdce, ktorého ak sa Vám podarilo nevšimnúť si, úplne MILUJEM! ♥S přánim pevného zdraví Mafalda Vaša pobláznená Cloe :*

Menovky:

2 komentárov:

O 15. novembra 2015, 6:46 , Blogger Mony povedal(a)...

Tak to gratulujem, myslím, že nejeden knihomoľ ti teraz závidí a ja na tom nie som inak...aj ja chcem pracovať s knihami!!!! :D A Fanúšičku práve čítam, taká oddychovka, dobrá, nie výnimočná, ale len jednoducho, dobrá :)) Som zvedavá, čo na ňu povieš ty a Medený jazdec...tak ho ospevuješ...to som vážne zvedavá na recenziu ;))

 
O 16. novembra 2015, 1:48 , Blogger Cloe povedal(a)...

Včera som bola prvý krát v práci a bolo perfektne! (Myslím, že aj sama sebe si tú prácu závidím :)) Tak na tú fanúšičku som teda zvedavá (a hlavne ako to zvládnem s mojou aj) Áááách Měděný jezdec♥ tú knihu sa proste nedá nemilovať! Mala by si si ju čím skôr zohnať! Ešte nie som ani v polovici, ale už teraz sa radí medi moje top-ky ☺

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov