10/31/2015

Návšteva knižnice # 5Pozrite sa, čo som ukoristila v našej knižnici. Jeeeej! 
Ako už u mňa býva zvykom, do knižnice som sa vybrala bez akejkoľvek predstavy, dokonca som ani neplánovala si niečo požičať.Mala som kopu ďalších vybavovačiek a chodiť po meste s nejakou ďalšou záťažou... kabelku som mala beztak plnú. Ale dobrých kníh sa všade veľa zmesí, nie?
Ešte raz jééééj!  

Veľmi sa teším že som ju našla, keďže všade počúvam aká je kniha Měděný jezdec krásna a dojímavá. Chcela som si ju prečítať už dávno, ale viete, že ja nemôžem ísť s davom, ja si radšej počkám, aby som vyzerala ako oneskorenec... :/ Ale čo tam potom, hlavne, že sa ku mne dostala!Už tá obálka je pôvabná, čo poviete? 
Predpokladám, že ste Měděného jezdca až čítali. Páčila sa Vám? Alebo sa na ňu len chystáte?PS: domov som prišla s odkrvenou rukou, taká ťažká bola ta kabelka! Ale čo človek neurobí pre knihu? :)

Cloe 
želá krásnu, farebnú a slnkom zaliatu jeseň ♥

Menovky:

5 komentárov:

O 1. novembra 2015, 6:47 , Blogger Mony povedal(a)...

K tomu môžem povedať aj ja len: "Jéééééj, aj ja chcem!!!" Joj, keby som aj ja mala to šťastie a našla ju v našej knižnici, tiež by som ju hneď brala. Vždy som si ju chcela prečítať...máš ty ale šťastie :D A kvôli tejto knihe by som asi aj ja obetovala svoju ruku...len, aby stála za to ;)

 
O 1. novembra 2015, 23:59 , Blogger Zuy povedal(a)...

skúsim pozrieť či ju nebudu mať aj v knižnici, nemám momentálne čo čítať :)

 
O 2. novembra 2015, 8:58 , Blogger Cloe povedal(a)...

Mony: ty si mala minule šťastie a kúpila si si Dcéru snehu ♥! ;) Nie každý deň je nedeľa, ako sa vraví :D. Ale skús pozrieť u Vás v knižnici, možno sa prekvapíš ;)

Zuy: no tak to je nepríjemné, keď človek nemá čo čítať! Aj by sa mi chcelo ale nemám čo... no hrozné, treba sa predzásobiť dobrými knihami

PS.: ďakujem za Vaše komentáre! :*

 
O 3. novembra 2015, 7:27 , Blogger Zuy povedal(a)...

Dnes som ju aj ja zohnala v knižnici, iný obal, ale obsah bude rovnaký :)

 
O 3. novembra 2015, 7:54 , Blogger Cloe povedal(a)...

Ja som ju včera začala čítať a... milujem ju ♥ taaak sa teším, že si si ju zohnala :D

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov