8/13/2015

♥wishlist♥ 4

To je ešte len môj štvrtý wishlist, no nemyslite si, nie som taká skromná. Pôvodne som chcela zverejniť úplne inú knihu, ale no čo už :D


Casey a Rachel, najlepšie priateľky ešte od školských lavíc, žijú veľmi odlišné životy. Casey, moderátorka šoubiznisovej relácie si užíva slobodu, slávu aj penieaze. Dennodenne prichádza do styku s celebritami a večer sa vracia do luxusného bytu na najvyššom poschodí elegantného vežiaka.
Rachel tesne pred promóciou opúšťa školu a odvtedy jej život vypĺňa starostlivosť o rodinu - najmladšie dieťa je ešte v plienkach, dve staršie dcéry zápasia s problémami tínedžerského veku a manžel už iba zovňajškom pripomína muža, do ktorého sa kedysi zaľúbila. Na maturitnej stretávke po dvadsiatich rokoch sa dávne kamarátky pohádajú, a aby si nepokazili celý večer, priťuknú si na zmierenie. V tej chvíli netušia, ako im osudný prípitok radikálne zmení život.
Na druhý deňsa zobudia v tele tej druhej. Rachel sa musí vyrovnať s nástrahami práce v médiách a Casey si až v okamihu, keď sa ocitá mimo žiary reflektorov, konečne prizná pravý dôvod, prečo žije sama.




Vychádza 15.9.2015




Na tú obálku sa treba zadívať, aby ste zistili čo tam je. Neviem či je to tým teplom, že tam vidím prasačinky. Nápad to nie je veľmi originálny, ale som zvedavá, ako ho poňali tieto dve autorky.  S podobnou tématikou je ďalšia kniha, ktorá ma veľmi láka.





Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada - vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečne se objevil někdo, s kým chcete být den co den.












Cloe

Menovky: ,

2 komentárov:

O 13. augusta 2015, 8:22 , Blogger Adriena Hovězáková povedal(a)...

Den co den znam a mam ale jeste jsem necetla. Ta prvni kniha ma moc hezkou obalku:). I kdyz, jak pises, se clovek musi poradne zadivat :D

 
O 13. augusta 2015, 11:09 , Blogger Cloe povedal(a)...

Den co den ma čoraz viac láka, tak dúfam, že je to fakt dobré a že sa k tej knižke aj dostanem :)
Áno, má peknú obálku, ešte aj symbolickú, čo ja mám rada, lebo mi to príde ako umenie :)

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov