8/04/2015

Návšteva knižnice #3Ako, ostatne všetky moje návštevy knižnice, ani táto nebola naplánovaná s určeným koncom. Len som sa tak vybrala do našej Spišskej knižnice a aké skvelé kúsky som tam pobrala.
Vybrala som sa tam nabalená citátmi z rôznych kníh, so super projektom #moudrazknih. :D Bolo am však veľa knihivníčok... o 200% viac ako inokedy, neviem, či mali nejaký bosorácky zraz? Tak som musela byť s podsúvaním opatrná, aby ma nevykričali, že im tam robím bordel. Bolo to však o to viac vzrušujúce, takže s tím nemienim prestať!

          Romeo a Júlia    

Deň pred tým ako som sa chystala do knižnice (popri vysávaní domu) som rozmýšľala nad tým či si mám diela od Shakespeara prečítať, keďže je to dráma, či sa radšej nepôjdem pozrieť do divadla, pre dosiahnutie väčšieho zážitku. Ale keď som v knižnici videla svietiť túto knihu... na polici do ktorej sa zvyčajne vôbec ani nepozriem... bolo rozhodnuté. (Už som ju aj prečítala, viac sa dočítate v Týždni s knižkou, pravdepodobne vo štvrtok)          Divočina

 Už som nad touto knihou slintala rozmýšľala.
 Keď sa mi v tej knižnici sama ponúkala, tak som ju tam predsa nemohla nechať. Uvidím, ako sa mi bude páčiť. Je to skutočný príbeh, tak som zvedavá.
 Už ste ju čítali? Ako sa Vám páčila? Mám sa na ňu tešiť?Cloe

Menovky:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov