7/12/2015

Balíček # 2

Tak som sa dočkalaaaa...


snažila som sa to otvoriť z vrchu a z boku to išlo lepšie :D

Už viete?

Áno, áno, áno :D

Jéééj, krásky moje♥ 

Ja sa tak tešíím. Po dlhej dobe nové knižky na polici :D 
Teraz som si uvedomila, že sú obidve z prostredia 2. svetovej vojny. 
Zlatíčka som si objednala z internetového kníhkupectva knihy SOVA. Niektorí už viete, že na balíček som čakala skoro týždeň, čo ma vôbec nepotešilo, ale tie ceny sú fakt bezkonkurenčné! 
čo ste si naposledy kúpili Vy? A kde nakupujete? 

Cloe

Menovky:

5 komentárov:

O 12. júla 2015, 4:41 , Blogger Anika Rodriguez povedal(a)...

Zlodějku knih jsme nedávno viděla ve filmu a náramně se mi líbila! Dokonce mi knihu doporučovala učitelka, takže se po ní chci konečně podívat :)

 
O 12. júla 2015, 5:15 , Blogger Myanmar povedal(a)...

Fakt se stydím, ale Hlavu XXII jsem ještě nečetla. A že bych už taky mohla! :) Jinak obě knihy jsou super, gratuluji k rozšíření knihovničky ;)

 
O 12. júla 2015, 6:40 , Blogger Cloe povedal(a)...

Anika: Zlodejku som aj ja videla najprv film a teraz sa snažím, aby som niečo pozabudla a keď budem čítať knihu, aby som to znova objavila :D Moje know how :D
Myanmar: Ja už mám 20 rokov a Hlavu XXII som doteraz nečítala, ale už som ju začala :D Veľmi som sa na ňu tešila, tak dúfam, že ma nesklame ☺

 
O 12. júla 2015, 11:14 , Blogger Tereza Mikulová povedal(a)...

Zlodějku knih bych si chtěla přečíst, už jsem ji v knihkupectví snad nespočetkrát držela v ruce, ale zatím jsem se ji neodhodlala koupit. Inu, dokud si knihu nepřečtu, zakázala jsem si podívat se na film. Takže tak. :-)

 
O 13. júla 2015, 11:29 , Blogger Cloe povedal(a)...

Tak dúfam, že sa tej knihy čochvíľa dočkáš :) Ja sa už tiež na ňu strašne teším, až mám nutkanie ju začať čítať už teraz ☺ Ale ja nerada čítam dve knihy naraz tak to ešte musím vydržať. :)

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov