2/10/2015

Zoznámte sa prosím!

Ahoj všetci.
ako sa máte? Užívate si školu? Smiešna otázka, ja viem. Hlavne preto, že som dnes musela ráno vstávať, na prednášku, ktorú mám až o pár týždňov... Ale to nevadí, aspoň môžem napísať tento článok, ktorý mi napadol včera večer. Takže je to možno trochu aj unáhlené, keďže ja si veci musím poväčšine nechať rozležať v hlave. Ale tak toto bude asi menšinová situácia. ☺

Ešte uvidím ako túto tému pojmem. Či to bude môj projekt, alebo len jednorázový článok. Každopádne, podstatou bude zoznámiť Vás s nejakým autorom, ktorého možno nepoznáte. Ukážem Vám jeho diela, ktoré ma oslovili alebo očarili a som presvedčená, že by o týchto dielach malo vedieť viac ľudí. Alebo Vám predstavím neznáme dielo známeho autora.

Budem sa snažiť zakomponovať viacero slovenských spisovateľov, keďže väčšina z nás má predsudky voči slovenským autorom. Ja som ich mala veľmi dlho tiež, preto nikoho za to neodsudzujem. Avšak všetci spisovatelia, po ktorých som zatiaľ siahla vôbec neboli zlí!Aká je pravdepodobnosť, že si vytiahnete bielu guľôčku, keď mali byť všetky čierne? Ale ja som ju vytiahla a nie jednu! 
Práve som sa rozhodla, že to bude taký, akýsi projekt. Aspoň si môžte predstaviť, aká som nerozhodná a ako mením a pretváram svoje názory za-pochodu ☺. Pravdepodobne tieto články nebudú pravidelné veď ako to už u mňa býva :D a len tak sa objavia z čista jasna.

Prajem Vám krásny deň! a Užite si ho najviac ako môžte! Aj keď niekde v škole či práci ;) 

Menovky: ,

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov