1/26/2015

Zhrnutie roku 2014

Áno je to dosť neskoro, zhrnúť predošlý rok po takmer dvoch mesiacoch nového. Ale bla bla bla...škola...bla bla bla žiaden voľný čas... Asi tak by som to zhrnula. Mám strašne rada svoj blog, aj  ľudí, ktorí ho čítajú. Je mi veľmi ľúto, že moje články sú len sporadické a blogu sa nevenujem naplno, ale to žiaľ bohu nie je možné. Napriek mojej časovej vyťaženosti sem veľmi rada chodím a pomaličky zapĺňam tento blog kade-čím.
Predošlý rok bol pre mňa dosť ťažký, veď to poznáte... matura, prijímačky na výšku, bla bla bla. Niekde medzi tým zhonom ma z čista-jasna napadlo založiť si blog! Bolo to presne 23.4. 2014( prepáčte, ale hodinu si nepamätám :/ hah asi mám vtipnú chvíľku ).
 A som tu! Musím priznať, že vďaka svojmu blogu som našla véľa, veľa krásnych knižných blogov, kde sa rada vraciam, a kde nájdem vždy niečo nové a nachádzam veci o ktorých som ani netušila... blogeri ste super! Rada by som sa s vami stretla v reále!( Ooo, a skoro som zabudla, môj blog má aj fanušíkovskú stránku na Facebooku.)

A koniec sentimentálnosti!

Tohto roku ... minulého roku... (už keď som si zvykla, že je rok 2014, tak prišiel rok 2015, budete mi musieť odpustiť moju pomýlenosť) som prečítala 21 kníh. Čo je na mňa dosť, keďže čítam len večer pred spaním a nevydržím si čítať dlhšie ako hodinu poväčšine. Knihy, ktoré som prečítala som rozdelila do pár kategórií , keďže ja neviem jednoznačne určiť, ktorá bola tá najlepšia. V každej kategórii sú 4 knihy, keď je bol ten rok 2014.V kategórií prekvapenie roka sú nominovaní: 
Dúfam, že ste si predstavili ako slávnostne to vyslovujem
Mastičkár - Mostavicz 
Risknem to s punkerom - Enja Rúčková
Hostiteľ - Stephanie Mayerová
Eona, posledná zaklínačka drakov -
 A. Goodmanová V kategórii sklamania roka sú nominovaní:
Pád - Lauren Kateová
Etiketa a špionáž - Gail Carigenová
Lov - Andrew Fukuda
Naprieč vesmírom - Beth Revisová

V kategórii TOP roka sú nominovaní:


Divergencia - Veronica Roth
Séria Drahokamy - Kerstin Gierová
Dcéra snehu - Eovin Iveyová
Rok, ktorý všetko zmenil - Georgia BockovenováSnažila som sa aby sa knihy v jednotlivých kategóriách neopakovali. Nie všetky knihy, ktoré som vybrala sa objavili na fotkách a to z prostého dôvodu, že som ich mala len požičané z knižnice. 


♥Ďalšia Topka, ktorú som minulý rok objavila je táto perfektná spisovateľka! KERSTIN GIEROVÁ. Jej štýl písania som si neskutočne obľúbila, jej príbehy sú úchvatné. Ja môžem len dúfať, že bude naďalej tak skvelo písať a bude vydávať stále viac a viac kníh, ktoré budem stále viac a viac milovať!♥

Menovky:

2 komentárov:

O 11. februára 2015, 6:23 , Blogger Majka Danihelová povedal(a)...

Etiketa špionáž medzi sklamaním? :O Podľa mňa to bola super kniha, niečo úplne iné, ako som očakávala.
Ale s Rudou jako rubín medzi top knihami jednoznačne súhlasím. Kerstin Gier je skvelá autorka.

 
O 11. februára 2015, 6:44 , Blogger Cloe povedal(a)...

Etiketa a špionáž. No, ja som si asi urobila vlastnú predstavu o tej knihe. A tá predstava bola asi iná, aká bola skutočnosť. Takže, to že som si tú knihu tak neužila, bola asi moja chyba. Alebo som už z takéhoto žánru vyrástla.
Ale som rada, že sa páčila tebe ☺, koľko ľudí, toľko chutí.
Do Kerstin som sa neskutočne zaľúbila, milujem jej zmysel pre humor!

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov