8/08/2014

Týždeň s knižkou 3

Nie je to také pravidelné, aké sa plánovalo... no dobre, nie je to vôbec pravidelné. Ale moje týždne nie sú tak knižne zaujímavé, aby ste o tom chceli vedieť. Avšak predsa som sa rozhodla, že týždne s knižkou, budem z času na čas písať a to v tedy, ak ten týždeň niečim zaujímavý bude.

Ako už možno niektorý viete, na dovolenke sme boli tohto roku v Prahe. V Levných knihách som si kúpila kopu nových kníh (Chvástačka TU). Takže pre mňa to bola dovolenka na jednotku, no nebiť toho tepla, ktoré bolo na nevydržanie.

Taktiež som si potvrdila, že nemám rada paperbacky, lebo sa rýchlo ničia. Vzala som si zo sebou knihu Lov od Andrewa Fukudu. Napriek tomu, že som sa k nej správala ako v bavlnke, predsa len sa nevyhla cestovateľskému zničeniu. Nie je to až také strašne, ako by ste mohli vyrozumieť z mojich slov, no keby to bol hardbeck asi viac by bol zničený môj chrbát. Ale čo knihomoľ nespraví pre knižky? A keď sa pýtate prečo som si nevzala čítačku, tak to preto, že originál čítačku nemám. Mohla som si to prečítať aj na telefóne, kde sa to dá, ale... to proste nemám rada... a teraz si myslíte... ách dievča zlaté, tebe sa už nedá pomôcť :D :D Ale nie, nie, ja nie som taký ufrflanec :D Mňa len mrzí tá chudina knižka. :)


Menovky:

2 komentárov:

O 8. augusta 2014, 10:12 , Blogger Michaela Vavrinova povedal(a)...

A jak se ti v Praze líbilo? :))

 
O 8. augusta 2014, 11:05 , Blogger Cloe povedal(a)...

Bolo tam úplne krásne :)Myslím, že to sa ani nedá si to mesto nezamilovať. Na mňa tam bolo riadne horúco, na čo vôbec nie som zvyknutá. Takže nabudúce, dúfam, navštívim Prahu v zime :)

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov