5/16/2014

Týždeň s knižkou 2

Toto bol vážne úmorný týždeň, ešte šťastie, že pracovné dni skončili. Ale pre mňa sa práca nikdy nekončí. Ale aby to nebolo také utrápene...mám nové knihy. Vlastne len jednu. ďalšie dve som si požičala z knižnice. A stretla som tam strašne milú knihovníčku.
Takže najprv sa popýšim a to knihou od Robina Pilchera (syn Rozamunde Pilcherovej) Láska za oceánom. Túto knihu som dostala v kniha za prospech a počudovanie, aj za dochádzku. Dnes sme mali rozlúčku so školou a žiakmi a tak.
Neviem čo to bude za knihu, ja takýto žáner veľmi nečítam. Čo veľmi, vôbec to nečítam. Hlavne tie knihy, ktoré majú už v názve knihy "láska". To ma odrádza. Takže sama by som si to určite nekúpila. Ale čo možno aj z motyky vystrelí a mne sa bude páčiť. Musím jej dať šancu. Už keď budeme spať v jednej izbe...
Na odporúčanie taj zlatej knihovníčky som si požičala knihu od slovenskej autorky Enji Rúčkovej, Risknem to s punkerom. Chcela som niečo trápne zaľúbene, ani neviem prečo. Prišlo na mňa proste také obdobie.
Kedže sa mi nechcelo fotiť zanedbané knižky tak som si
požičala obrázok z Martinus.sk
Potom som ale našla na stole ešte jednú, strašne milú a vraj aj neskutočne vtipnú, knižku a to Denník zlého psa. Čo mi knihovníčka schválila a povedal, že sa pri tom riadne nasmejem. Tak som zvedavá, ešte som nečítala knihu podobného žánru. A je vraj aj Denník polepšeného psa, keby sa mi zapáčila, tak určite s tým neskončím. A bonus... ako som prišla domov pochválila som sa knihami a mamka mi vzala ten denník a začala to čítať...takže tak.
Ešte malé info: budúci týždeň mi začína akademický týždeň, takže asi blog trošku zanedbám. Preto aj tento týždeň bol na príspevky slabší ( a aj na moje čítanie niečoho iného ako učebníc). ďalší týždeň maturujem (držte palce), ale potom už by to malo byť pravidelnejšie a taktiež okrem iného pribudne aj recenzia na Mastičkára. Skoro som sa rozpísala, aký je úžasný, ale nechám si to na recenziu.
Takže...čúús.

Menovky:

2 komentárov:

O 27. mája 2014, 11:33 , Blogger Paulinka povedal(a)...

Jsem hrozná osůbka, co nečetla začátek ani konec článku, ale...
DENÍK ZLÉHO PSA? .W.
To je úžasná knížka.
Tedy, je prdlá, ale je úžasně prdlá.
Četla jsem ji už čtyřikrát, vždycky jsem se smála.
(Zajímalo by mě, jestli se budu smát i po páté. Haha)
Vím, že tato kniha má i druhý díl, ale když jsem to hledala, nenašla jsem.
Takže děkuji za to jméno. Musím si to sehnat. :D

Hezký zbytek týdne přeji!
Pavlína

 
O 29. mája 2014, 4:30 , Blogger Cloe povedal(a)...

och, tak keď vravíš, že je to super knížka tak sa už do nej musím začítať, ešte som na ňu nemala čas. a som rada, že som ti pomohla s tým druhým názvom :D

PS.: podľa mňa, keď si sa na nej smiala už štyri krát, tak sa na nej budeš smiať dovtedy, kým ju celú nebudeš poznať naspamäť!

Ďakujem za komentár :D

 

Zverejnenie komentára

Prihlásiť na odber Zverejniť komentáre [Atom]

<< Domov